Yhteystiedot

Autamme mielellämme kaikissa asunnon hakemiseen ja asumiseen liittyvissä asioissa. Ota yhteyttä, niin jutellaan yhdessä lisää!

Tampereen Vuokra-asunnot Oy

Asiakaspalvelu
(03) 565 66263*
tva@tampere.fi
tva.vuokraustiimi@tampere.fi
tva.vuokravalvonta@tampere.fi

TVA – Asuntotori
Puutarhakatu 8
33210 Tampere

Aukioloajat

Asiakaspalvelumme palvelee Asuntorilla
ma—to 10.00—14.00
pe 9.00—13.00

Puhelinpalvelumme palvelee
ma-pe klo 9-12

*Jonotus on maksullista ja maksaa matkapuhelin- tai paikallisverkkomaksun riippuen soitetaanko matka- vai lankapuhelimesta.

Marko Salonen

Toimitusjohtaja

marko.salonen@tampere.fi

Mikko Töyrylä

Kiinteistöpäällikkö

050-552 6102

mikko.toyryla@tampere.fi

Outi Saarela

Hallintopäällikkö

044- 253 9541

outi.saarela@tampere.fi

Mikko Purola

Asiakkuuspäällikkö

0400-831 695

mikko.purola@tampere.fi

Arto Pajunen

Projektipäällikkö

040-848 7795

arto.pajunen@tampere.fi

Sami Uusi-Niemi

Projektipäällikkö

040-625 6500

sami.uusi-niemi@tampere.fi

Anne Gadd

Isännöitsijä

050-431 4131

anne.gadd@tampere.fi

Arto Asumaniemi

Isännöitsijä

041-730 1569

arto.asumaniemi@tampere.fi

Asko Nieminen

Isännöitsijä

040-169 9595

asko.nieminen@tampere.fi

Katja Viitala

Asumisohjaaja

044-423 5359

katja.viitala@tampere.fi

Janita Korpela

Markkinointisihteeri

044-240 1072

janita.korpela@tampere.fi

Tero Huuhtanen

Talotekniikka asiantuntija

040-539 7859

tero.huuhtanen@tampere.fi

Timo Siren

Tekninen tarkastaja

0400-627 901

timo.siren@tampere.fi

Annina Kivinen

Vuokraus- ja asiakaspalvelutiimi

(03) 565 66263

annina.kivinen@tampere.fi

Nataliia Kärkkäinen

Vuokraus- ja asiakaspalvelutiimi

(03) 565 66263

nataliia.karkkainen@tampere.fi

Pirjo Reunanen

Vuokraus- ja asiakaspalvelutiimi

(03) 565 66263

pirjo.reunanen@tampere.fi

Tiina Kaitainen

Vuokraus- ja asiakaspalvelutiimi

(03) 565 66263

tiina.kaitainen@tampere.fi

Jonatan Sillanaukee

Vuokraus- ja asiakaspalvelutiimi

(03) 565 66263

jonatan.sillanaukee@tampere.fi

Saija Arvo-Poutiainen

Vuokravalvonta

(03) 565 66263

saija.arvo-poutiainen@tampere.fi

Hanna Sorvari

Vuokravalvonta / Kirjanpitäjä

(03) 565 66263

hanna.sorvari@tampere.fi