Yhteystiedot

Autamme mielellämme kaikissa asunnon hakemiseen ja asumiseen liittyvissä asioissa. Ota yhteyttä, niin jutellaan yhdessä lisää!

Tampereen Vuokra-asunnot Oy

Asiakaspalvelu
(03) 565 66263*

Vuokraustiimi
(03) 565 65467*
tva.vuokraustiimi@tampere.fi

Vuokravalvonta
(03) 565 66872*
tva.vuokravalvonta@tampere.fi

TVA – Asuntotori
Puutarhakatu 8
33210 Tampere
tva@tampere.fi

Aukioloajat

Asiakaspalvelu
ma—to 9.00—15.00
pe 9.00—13.00

*Jonotus on maksullista ja maksaa matkapuhelin- tai paikallisverkkomaksun riippuen soitetaanko matka- vai lankapuhelimesta.

Marko Salonen

Toimitusjohtaja

040-705 7737

marko.salonen@tampere.fi

Mikko Töyrylä

Kiinteistöpäällikkö

050-552 6102

mikko.toyryla@tampere.fi

Outi Saarela

Hallintopäällikkö

044- 253 9541

outi.saarela@tampere.fi

Arto Pajunen

Projektipäällikkö

040-848 7795

arto.pajunen@tampere.fi

Mikko Purola

Asiakkuuspäällikkö

0400-831 695

mikko.purola@tampere.fi

Tero Huuhtanen

Talotekniikka asiantuntija

040-539 7859

tero.huuhtanen@tampere.fi

Olivia Rantala

Asiakaspalvelu

(03) 565 66263

olivia.rantala@tampere.fi

Sanna Kangas

Asiakaspalvelu

(03) 565 66263

sanna.p.kangas@tampere.fi

Arto Asumaniemi

Isännöitsijä

041-730 1569

arto.asumaniemi@tampere.fi

Minna Kelola

Isännöitsijä

040-158 9788

minna.kelola@tampere.fi

Anne Gadd

Isännöitsijä

050-431 4131

anne.gadd@tampere.fi

Katja Viitala

Asumisohjaaja

044-423 5359

katja.viitala@tampere.fi

Janita Korpela

Markkinointisihteeri

044-240 1072

janita.korpela@tampere.fi

Annina Kivinen

Markkinointisihteeri

äitiyslomalla

Timo Siren

Tekninen tarkastaja

0400-627 901

timo.siren@tampere.fi

Ulla Kiansten

Vuokraustiimi

(03) 565 65467

ulla.kiansten@tampere.fi

Nataliia Kärkkäinen

Vuokraustiimi

(03) 565 65467

nataliia.karkkainen@tampere.fi

Minna Konola

Vuokraustiimi

(03) 565 65467

minna.konola@tampere.fi

Pirjo Reunanen

Vuokraustiimi

(03) 565 65467

pirjo.reunanen@tampere.fi

Saija Arvo-Poutiainen

Vuokravalvonta

(03) 565 66872

saija.arvo-poutiainen@tampere.fi

Hanna Sorvari

Vuokravalvonta / Kirjanpitäjä

(03) 565 66872

hanna.sorvari@tampere.fi